Targi infrastruktura w Warszawie

Aktualności

W dniach 15-17 listopada 2011 roku firma Polbud-Pomorze Sp. z o.o. była wystawcą na Targach Infrastruktura w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu ludzi z branży budowlanej, które tym razem zgromadziło 117 wystawców z Polski i zagranicy. 

Przeprowadziliśmy wiele owocnych rozmów, goszcząc przedstawicieli świata biznesu oraz reprezentantów władz państwowych jak i samorządowych. Zaprezentowane przez nas technologie wzmacniania podłoża gruntowego zostały bardzo dobrze odebrane przez uczestników targów - przy czym zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszyła się opatentowana przez naszą firmę metoda mikrowybuchów.

Zwieńczeniem licznych spotkań była gala w Hotelu Marriott, gdzie odebraliśmy wyróżnienie w konkursie na najbardziej oryginalne i profesjonalne stoisko targowe w kategorii powyżej 20 m2.

Z przyjemnością prezentujemy Państwu kilka zdjęć wykonanych podczas IX Międzynarodowych Targów Infrastruktury Miejskiej i Drogowej 2011.

powrót